10.05.2018 – AQVA spaa kutsub võrukaid tordile

Eesti armastatuma spaahotelli juhid ja töötajad meisterdavad oma 10. sünnipäeva auks Võru linnas hiiglasliku tordi ja kostitavad auhindadega.

 “AQVA spaa on saavutanud edu ainult tänu toredatele klientidele ja kui 10 aastat on eestlased sõitnud üle vabariigi meie juurde, siis juubeli puhul sõidame nüüd meie inimeste juurde,” sõnas AQVA spaa juht Roman Kusma. “Võtame kaasa kokad, kes valmistavad imemaitsvat torti, jagame auhindu ja tähistame sünnipäeva ühes Võru inimestega.” Hotelli juht lubas uudishimulikele pajatada põnevaid lugusid AQVA loomisest.

“Kubija spaa on olnud meie hää sõber juba palju aastaid ja me tuleme rõõmuga sõprade manu, sest mis sünnipäev see on, kui ei saa koos tähistada!“ rääkis Kusma.

10. mail kell 13 meisterdavad spaahotelli juhid ja töötajad hiigeltorti Võru kagukeskuse esisel platsil. Aqvalased jätkavad juubelituuri 15. mail Jõhvis ning külastavad maikuus kokku 10 Eesti linna. Peaauhinnaks loositakse igas linnas välja ööbimine üle 130ruutmeetrises kahe saunaga Caesaeri sviidis neljale.

2. mai Rakvere keskväljak
8. mai Jõgeva keskväljak
9. mai Põlva muusikakooli esine
10. mai Võru Kagukeskuse esine
15. mai Jõhvi keskväljak
16. mai Haapsalu Rannarootsi keskuse esine
17. mai Kuressaare keskväljak
22. mai Paide kultuurikeskuse esine
23. mai Pärnu Martensi väljak
24. mai Viljandi Uku keskuse esine